herb.png
                 
Opcje zaawansowane
newsletter.png
baner (306×69)
Ankieta-baner.jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Powiązane załączniki:
Dyżur wakacyjny
Wtorek, 08.05.2018

Od 30 kwietnia 2018 r. do 14 maja br. do godz. 15:00 pod adresem: warszawa-dyzury.pzo.edu.pl  została włączona dla rodziców możliwość wprowadzania wniosków na dyżur wakacyjny. Zarejestrowany wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru, pierwszego z wybranych turnusów. Rodzicom, którzy nie mają możliwości wypełnienia wniosku drogą elektroniczną zostanie udzielona pomoc w każdej dyżurującej placówce.

Na etapie potwierdzania zakwalifikowania na dyżur musi być dołączone potwierdzenie wniesienia opłaty. Dzieci, które w ciągu roku szkolnego korzystają z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej - korzystają z tego uprawnienia również w czasie dyżuru wakacyjnego.

Podstawą do zwolnienia z opłat jest zaświadczenie z macierzystej szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej. Zaświadczenie musi być złożone w placówce, do której dziecko zostało zakwalifikowane na dyżur, najpóźniej do 15 czerwca 2018 r. (czyli w okresie potwierdzenia woli zapisu na dyżur poprzez wniesienie opłaty za żywienie.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się