herb.png
                 
Opcje zaawansowane
kalendarzUD_2021 small.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Wybory prezydenckie 2020 - II tura
Piątek, 03.07.2020

Informujemy, że wszystkie sprawy związane z wyborami prezydenckimi można załatwić w Urzędzie Dzielnicy Rembertów bez konieczności telefonicznego wcześniejszego umawiania się. Dodatkowo w dniach 6-10 lipca obsługa klienta w sprawach związanych z wyborami Prezydenta RP będzie realizowana w godzinach 8.00 – 18.00, oraz w sobotę 4 lipca w godzinach 9.00 – 14.00

Szczegółowe informacje na temat wyborów znajdują się na stronie: www.wybory.um.warszawa.pl www.warszawa19115.pl    www.pkw.gov.pl

Ważne daty:

  • osoby przebywające na kwarantannie mają czas na zgłoszenie głosowania korespondencyjnego do 7️ lipca, a objęci kwarantanną po 7 lipca, mogą się zgłosić do 1️0 lipca.
  • wyborcy, którzy chcą dopisać się do spisu lub rejestru wyborców w miejscu, gdzie 1️2 lipca będą przebywać, powinni to zrobić do 7️ lipca.
  • zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zamieszkania można otrzymać z Urzędu Dzielnicy do 1️0 lipca. Osoby, które odebrały przed I turą zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zamieszkania, otrzymały 2 zaświadczenia – na I i II turę. Z zaświadczeniem można głosować w każdej komisji – również w swojej „macierzystej”. Jeśli w I turze wyborca głosował w miejscu zamieszkania, a w II turze chce głosować gdzie indziej – należy pobrać zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zamieszkania. Z takim zaświadczeniem można głosować także za granicą, ale jedynie w tych krajach, w których uruchomiono komisje wyborcze.
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się