herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
„Bieg bez limitu”. Zapisy od 22 maja, start tydzień później
Piątek, 22.05.2020

Bez wyznaczania limitu kilometrów i maksymalnego pułapu uczestników, bez rywalizacji, za to z ogromną porcją dobrej, biegowej zabawy. W ostatni weekend maja odbędzie się „Bieg bez limitu”. Nagrodzonych zostanie 20 najbardziej pomysłowych biegaczy, gdziekolwiek nie wystartują. Udział w wyzwaniu jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się już w piątek, 22 maja. „Bieg bez limitu” odbędzie się w dniach 29-31 maja. Gdzie? Nie ma ograniczeń, bo to impreza wirtualna. Jej wyróżnikiem jest tytułowy brak limitu: osób, kilometrów. Aby wziąć udział w „Biegu bez limitu” należy w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność (komentarz, post, relację) na profilu wydarzenia na FB. Może to być uśmiechnięte zdjęcie, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu. Dodatkowo dla każdej osoby, która zdecyduje się od piątku 22 maja zarejestrować na bieg, na specjalnie przygotowanej bezpłatnej platformie będą czekały setki różnych treningów ze specjalistami.

Nagrody dla 20 najbardziej kreatywnych!

Zdjęcie z kotem, bieg z psem, w przebraniu, wyścig z sąsiadem, po lesie, rajd z przeszkodami czy sprint po lody? Liczy się kreatywność. Dwadzieścia najciekawszych komentarzy/relacji/postów opublikowanych w wydarzeniu na FB z hasztagiem #biegbezlimitu nagrodzonych zostanie zestawem gadżetów.

Aby dołączyć do akcji - należy wejść na facebookowy profil wydarzenia "Bieg bez limitu" i zapisać się do udziału w biegu.

https://www.facebook.com/events/284807675878849/

Oragnizatorzy: AKTYWNA WARSZAWA FITADEPT

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się