herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Konkurs dla młodych podróżników
Środa, 05.08.2020

Uczniowie rembertowskich szkół (podstawowych i ponadpodstawowej) mogą wziąć udział w konkursie plastyczno-przyrodniczym pt. „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej”, który zorganizowało Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy.

W dobie panującej pandemii koronawirusa, wiele osób mieszkających w Warszawie i okolicach szuka inspiracji do krótkich, jednodniowych wycieczek w pobliżu miejsca zamieszkania. Dlatego zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie pracy na wzór kartki z przewodnika (format A4), zawierającej np. ilustrację, zdjęcia oraz opis wspaniałego miejsca godnego polecenia na wycieczkę w granicach Regionu Warszawskiego Stołecznego (RWS). Jednak ważnym aspektem takiej wycieczki – i opisanej pracy – jest to, aby miała charakter ekologiczny lub sportowy i oferowała czas spędzony „bez prądu”: czyli na rowerze, kajaku, spacerując, itp.

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody w postaci natychmiastowych aparatów fotograficznych, czytników e-booków oraz słuchawek bezprzewodowych. Prace będą ocenione w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria: uczniowie klas 0 – 3

II kategoria: uczniowie klas 4 – 8

III kategoria: uczniowie szkół ponadpodstawowych

Wszelkie informacje o konkursie wraz z regulaminem znajdziecie pod linkiem: http://europedirect.um.warszawa.pl/…/Wycieczka-ekologiczna-…

Dodatkowe pytania można kierować pod nr tel.: (22) 443 02 26; (22) 443 07 80 lub pisząc na adres:

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się