herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Dzień Edukacji Narodowej
Środa, 14.10.2020

Kochani Nauczyciele, drodzy Pracownicy szkół! Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Zarząd Dzielnicy Rembertów składa gorące podziękowania za Waszą pracę, szczególnie wymagającą i będącą ogromnym wyzwaniem teraz, w czasie pandemii. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość oraz motywowanie najmłodszych do odkrywania świata. Życzymy satysfakcji i radości z pracy, kolejnych edukacyjnych sukcesów, owocnej współpracy z uczniami i rodzicami.

Jak co roku, 14 października, w Dniu Edukacji Narodowej nagradzamy wyróżniających się nauczycieli i pedagogów. Nagrody burmistrza dzielnicy Rembertów trafiły w ręce 7 nauczycieli:
Urszuli Kruk z Przedszkola nr 160, Anny Żbikowskiej z Przedszkola nr 243, Aleksandry Małeckiej z Przedszkola nr 423, Danuty Mazek ze Szkoły Podstawowej nr 217, Hanny Florjanowicz ze Szkoły Podstawowej nr 376, Agnieszki Wardak z Zespołu Szkół nr 74 i Magdaleny Kosiorek zastępcy  dyrektora w LI Liceum Ogólnokształcącym. Nagrodą Prezydenta została uhonorowana w tym roku Beata Gałązka zastępca dyrektora w Szkole Podstawowej nr 376. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się