herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Zbieramy komputery dla warszawskich uczniów
Czwartek, 12.11.2020

Młodzieżowa Rada m.st. Warszawy zainicjowała akcję pomocy dla warszawskich uczniów, którzy w czasie trwającej nauki zdalnej niestety nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Jeżeli posiadasz komputer/laptop z którego nie korzystasz i chcesz pomóc - pomóż potrzebującym.

Zbiórka komputerów dla warszawskich uczniów adresowana jest do firm, instytucji publicznych, fundacji, organizacji pożytku publicznego oraz osób prywatnych, którzy mają możliwość przekazania używanych i sprawnych lub zakupu nowych komputerów dla warszawskiej młodzieży. 
Każdy przekazany w ramach akcji komputer to jeden uczeń, który zyskuje równe szanse na zdobywanie wiedzy, a także  przygotowanie do egzaminów dojrzałości, których wynik zadecyduje o całym jego późniejszym życiu.
Wszelkie pytania związane z przekazaniem sprzętu IT warszawskim uczniom można kierować do doradcy Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy.   
e-mail:
telefon: 723 248 552


Miasto Stołeczne Warszawa podejmuje liczne działania mające na celu udostępnienie uczniom i nauczycielom sprzętu komputerowego. W ostatnich latach przekazaliśmy do szkół 1493 nowe komputery w ramach projektów: „Zdalna Szkoła”, „Sięgnij po więcej!” oraz „Argos”.
A podczas pracy zdalnej (marzec-czerwiec) do uczniów trafiło ponad 4 tysiące nowych i używanych komputerów - w formie darowizny lub użyczenia.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się