herb.png
                 
Dyżury wakacyjne przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
Piątek, 13.04.2018

30 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 pod adresem: www.warszawa-dyzury.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system zapisów do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów na dyżur wakacyjny. Rodzice będą mogli w systemie elektronicznym wskazać turnusy i dyżurujące przedszkola/oddziały przedszkolne, do których chcieliby zapisać dziecko.

Wakacyjne dyżury przedszkoli/oddziałów przedszkolnych organizowane będą w turnusach dwutygodniowych. Przedszkole/szkoła może dyżurować jeden, dwa lub więcej turnusów.

Turnus i okres dyżuru:

I - 2 lipca – 13 lipca
II - 16 lipca – 27 lipca
III - 30 lipca – 14 sierpnia
IV - 16 sierpnia – 31 sierpnia

Harmonogram zapisów oraz zasady zapisów na dyżury wakacyjne znajdują się  w plikach do pobrania.

Zgodnie z harmonogramem od 16 kwietnia rozpoczyna się etap składania przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola wniosku o wydanie hasła dostępu do konta dziecka w SYSTEMIE zapisu na dyżury wakacyjne. Jednocześnie możliwe będzie wydawanie rodzicom haseł. W załączniku wzór wniosku, który można dostać także w każdej placówce przedszkolnej i szkole z oddziałami przedszkolnymi.

Rodzice dzieci, które aktualnie uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli lub kl. I szkół podstawowych nie składają takiego wniosku i korzystają z posiadanego już aktualnego hasła do systemu rekrutacyjnego.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się