herb.png
                 
Opcje zaawansowane
newsletter.png
baner (306×69)
Ankieta-baner.jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
Wybory do Sejmu i Senatu
Piątek, 13.09.2019

Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 6 sierpnia 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej na niedzielę dnia 13 października 2019 r.
Dni, w których upływają terminy wykonania czynności wyborczych, określa kalendarz wyborczy stanowiący załącznik do postanowienia.

Postanowienie

Informacja Prezydenta m.st. Warszawy na temat wyznaczonych na terenie m.st. Warszawy miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych

Informacja


ZGŁOSZENIA DO OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

W związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 roku informujemy, że do dnia 13 września 2019 roku pełnomocnicy komitetów wyborczych mogą zgłaszać kandydatów do obwodowych komisji wyborczych.

Zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych położonych na terenie Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy będą przyjmowane w Urzędzie Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, al. gen. A. Chruściela 28, pok. 307 (II piętro), tel. 22 44 33 896 w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Druk zgłoszenia


OBWIESZCZENIE
Prezydenta m. st. Warszawy z dn. 13.09.2019 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o numerach i granicach obwodów głosowania w m. st. Warszawie oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczychWięcej informacji na stronie: www.pkw.gov.pl

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się