herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
Spektakl "Koziołek Matołek - językowa łamigłówka"
grafika
Powiązane załączniki:
Termin:
Od 27-02-2021, 12:00
Do: 27-02-2021, 13:00
Kategoria:

Zbliża się Międzynarodowym Dzień Teatru, dlatego Dom kultury Rembertów zaprasza wszystkich małych miłośników teatru na spektakl "Koziołek Matołek - językowe łamigłówki".
27 lutego o godz. 12:00 widzimy się w realu w DK "Rembertów".
Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy!


Zapisy przyjmujemy mejlowo: info@dkrembertow.waw.pl i telefonicznie: 601474712
O teatrzyku:
Interaktywne przedstawienie teatralne, dzięki któremu chcemy zwrócić uwagę małegoodbiorcy na to, jak ważne i potrzebne w naszym codziennym życiu jest prawidłoweposługiwanie się językiem ojczystym. Poszerzenie wiedzy na temat różnorodności orazbogactwa języka polskiego, jego odmian i regionalizmów. To również zwrócenie uwagi na najczęściej popełniane błędy i wspólne szukanie rozwiązań, które pomagają ich unikać. Całość spektaklu rozgrywa się na planie filmowym, a dzieci pełnią tu rolę kamerzysty, dźwiękowca, czy kierownika planu.


W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo wprowadzamy kilka zasad dotyczących bezpiecznego udziału w wydarzeniu teatralnym i bardzo prosimy o ich przestrzeganie.
1. Obowiązują zapisy na przedstawienie.
2. Dom kultury jest otwarty dla widzów 30 minut przed spektaklem.
3. Wejście do DK "Rembertów" i przebywanie na terenie domu kultury jest możliwe tylko w maseczkach zakrywających usta i nos. Obowiązek ten dotyczy również w czasie trwania spektaklu. Zwolnione z tego obowiązku są dzieci do ukończenia 5 r.ż.
4. Przy wejściu do DK "Rembertów" należy zdezynfekować ręce.
5. Zalecamy zachowanie dystansu 1,5m przy przemieszczaniu się wewnątrz DK "Rembertów"
6. Prosimy o towarzyszenie dziecku podczas spektaklu.
7. Wejście do sali teatralnej jest możliwe po złożeniu przez Widza oświadczenia, że wg swojej wiedzy nie jest osobą zakażoną, przebywającą na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazującą cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności). Formularz oświadczenia jest dostępny na stronie internetowej oraz w siedzibie DK "Rembertów".
8. Jeśli zostawiacie Państwo okrycia wierzchnie w szatni, prosimy o pilnowanie odległości- używamy co drugiego wieszaka.
9. Prosimy o zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc i stosowanie się do wskazówek pracowników DK "Rembertów". Bezpośrednio obok siebie mogą usiąść osoby wspólnie zamieszkujące.
10. Uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad.

Miejsce:
al. Komandosów 8
Adres:
lokalizacja
Powrót
Drukuj
Pobierz artykuł w formie pliku Pdf