herb.png
                 
Opcje zaawansowane
PIUW_baner przekierowujacy.png
baner spis powszechny.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
newsletter.png
oznaczenia-unijne.png
grafika
Bezpłatna infolinia dla przedsiębiorców
Piątek, 02.04.2021

Na początku marca ruszyła bezpłatna infolinia dla przedsiębiorców, którzy szczególnie w czasie pandemii, potrzebują zdigitalizować swoje usługi.
 
Infolinia to darmowe konsultacje na temat narzędzi cyfrowych, zmiany modelu biznesowego, bezpieczeństwa danych, efektywnej pracy zdalnej czy sprzedaży hybrydowej. Infolinia jest odpowiedzią na potrzeby czasów obecnych a zwłaszcza epidemicznych, gdzie przechodzenie do rzeczywistości cyfrowej przybiera na sile.
 
Infolinię uruchomiła firma Engave we współpracy z m.st. Warszawa w ramach projektu “Technologia na trudne czasy". Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00 pod numerem: 22 122 522 6.
 
Dowiedz się więcej: https://www.engave.pl/lp/warszawa


Przypominamy również, że w tym roku realizowana będzie kolejna edycja programu doradczego Academy_Smolna#2021! Na zainteresowanych czekają konsultacje prawne, księgowe i biznesowe również w prostej i przyjemnej wersji online, bo wiemy, że czas w biznesie ma znaczenie!

Wykorzystaj pojawiające się możliwości na rozwój swojej firmy bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj też z zapisami! – miejsca znikają bardzo szybko, więc już dziś umów się na najbliższy termin.

Program Academy_Smolna to trwała i systemowa oferta Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Edycja 2021 realizowana jest przez Startup Academy. Wiecje informacji:
 
http://firma.um.warszawa.pl/doradztwo-indywidualne-academy_smolna/

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się