herb.png
                 
Opcje zaawansowane
baner spis powszechny.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Wirtualny bieg charytatywny Zero Hunger Run.
Piątek, 19.03.2021

Partnerskie miasto Warszawy – Dűsseldorf wraz z Fundacją Deutsche Welthungerhilfe e.V.  zapraszają do wirtualnego biegu charytatywnego Zero Hunger Run.
Od 5 do 9 maja 2021 możecie wziąć udział w  #ZeroHungerRun – w dowolnym miejscu, z dowolną prędkością, dowolny wybór partnerów do biegania. W trzecim wirtualnym biegu charytatywnym Wy lub Wasz zespół macie pięć dni na wzięcie udziału w wyzwaniu #ZeroHungerRun w ciągu 30 lub 60 minut. Można w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie.
Nie ma opłaty za wstęp – ale dzięki wybranej przez Was kwocie darowizny wymiernie pomagacie w krajach, w których Welthungerhilfe uczestniczy w walce z COVID-19.
W ramach rejestracji grupowej możecie zarejestrować dowolną liczbę biegaczy. W przypadku większych zespołów liczących 10 lub więcej uczestników, zespół Zero Hunger Run z przyjemnością pomoże Wam w rejestracji. Wyślijcie e-mail na adres:  team    lub skontaktuj się pod adresem:
To będzie niesamowite, jeśli w zadaniu wezmą udział zespoły naszych miast partnerskich.  Prosimy o udostępnienie zdjęć i przesłanie ich e-mailem.
Możecie zarejestrować swój zespół tutaj:  https://www.welthungerhilfe.org/virtual-fundraising-run-zerohungerrun-challenge/
Jeśli potrzebujecie pomocy lub dodatkowych informacji, skontaktujcie się z nami  .
 
5 kroków do wyzwania #ZeroHungerRun 2021

    Gdzie, kiedy, która trasa?

Wirtualny sygnał startu zostanie podany 5 maja o godzinie 18:00 (CEST). Wybór trasy zależy wyłącznie od Ciebie. Masz czas do niedzieli 9 maja do 23:59 (CEST), aby zakończyć i przesłać swój spacer lub bieg trwający 30 lub 60 minut. Możesz także zarejestrować się więcej niż raz, jeśli chcesz wielokrotnie ukończyć wyzwanie

    Zarejestruj się i przekaż darowiznę – uzyskaj link

Nie ma opłaty wpisowej – ale dzięki wybranej przez Ciebie kwocie darowizny ogromnie pomagasz w krajach, w których pracujemy, w walce z COVID-19. Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem z objaśnieniami i linkiem do przesłania danych trasy.

    Uruchom, śledź i prześlij swoje zdjęcie

W dogodnym dla Ciebie momencie  włącz zegarek GPS lub uruchom aplikację do biegania, aby zmierzyć pokonany dystans w wybranym czasie 30 lub 60 minut. Gdy skończysz, możesz zostać ambasadorem # ZeroHungerRun, przesyłając swoje zdjęcie z #ZeroHungerRun lub #ZHR na Instagramie i wspominając o nas @welthungerhilfe. Możesz również wysłać go do nas e-mailem.

    Przekaż plik

Musisz ręcznie wprowadzić pokonany dystans. Otrzymasz swój osobisty kod dostępu w e-mailu z potwierdzeniem. Prześlij również zdjęcie / zrzut ekranu swojej trasy jako plik ze zdjęciem.

    Każdy jest zwycięzcą

Ostateczny ranking opiera się na dystansie całkowitym – podzielonym na kategorie 30- i 60-minutowe. Listy wyników będą dostępne od 5 maja. Twoje certyfikaty będą dostępne do druku od 10 maja. Każdy, kto umieści swoje zdjęcie na Instagramie za pomocą #ZeroHungerRun lub #ZHR i @Welthungerhilfe, zostanie uwzględniony w naszej „Ścianie sławy” na stronie #ZHR.

Proszę wpisać wszystkie wymagane informacje na załączonej liście i przesłać na adres: . Wszyscy biegacze otrzymają następnie certyfikat i medal. W konkursie będzie mogło wziąć udział 20 biegaczy z każdego miasta. Proszę o przesłanie pełnej listy do 25 marca.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się